הרשמה לאירועי 100 שנה לקרב על באר-שבע ב-31 באוקטובר השנה

הרשמה לאירועי באר שבע ב-31 באוקטובר השנה

ביום זה יתקיימו אירועי מאה שנה לכיבוש באר שבע. מתוכננת שורה צפופה ורצופה של אירועים. אחד מהם – הטקס בבית הקברות הבריטי בעיר, בנוכחות ראש ממשלת אוסטרליה, ולכן גם בנוכחות ראש ממשלת ישראל. לכן יש משטר בטחון כבד ולא שיגרתי.

להלן התוכנית העדכנית, כפי שהיא ידועה ברגע זה::
8.00 מצעד הפרשים ברחוב העצמאות בעיר העתיקה.
09.00     טקס הזיכרון המרכזי בבית הקברות הצבאי הבריטי בבאר-שבע  מחייב רישום! (ראו להלן).
10.00    חנוכת מוזיאון אנז"ק.
11.00   טקס ליד האנדרטה התורכית.
14.00    שחזור הסתערות הפרשים על באר שבע (על-ידי חברנו האוסטרלים (ALHA)
14.30    טקס ניו-זילנדי בתל שבע (מחייב רישום! ראו להלן)
16.30    אירוע (טקס קצר מלווה ב-BBQ) בפארק החייל האוסטרלי (מחייב רישום! ראו להלן)

כאן המקום להדגיש – ייתכנו שינויים ותוספות. חברינו מארגון הפרשים הקלים האוסטרלים (ALHA) מתכננים גם מצעד ברחובות באר-שבע וכן אירוע ערב משלהם בבית-אשל, אירוע אשר יהיה פתוח גם לחברי העמותה. פרטים נוספים יועברו בהמשך, כאשר יתבהרו כל הפרטים.

ועכשיו לעניין הרישום:
ראשי ממשלות אוסטרליה וישראל צפויים להשתתף יחדיו בטקס (וכן אח"מ בכיר ניו-זילנדי) ולכן סידורי הרישום הם קפדניים ומוקדמים במיוחד, ומחייבים! (קחו מראש בחשבון שהאירוע יחייב בידוק מקפיד של היחידה לאבטחת אישים, מה שיחייב הגעה מוקדמת במיוחד לאירוע – כשעתיים לפני, 07.00!) כל המעוניינים להשתתף באירוע/ים חייבים להירשם מוקדם ככל האפשר (כמות המקומות מוגבלת. רישום מוקדם מגדיל את הסיכוי לתשובה חיובית) דרך הלינק הבא:

http://www.dva.gov.au/commemorations-memorials-and-war-graves/commemorations-and-anniversaries/overseas-commemorations-0

המסך שייפתח מציג את פרטי האירוע. בהמשך המסך מופיע פרק Links. הלינק העליון הוא לינק הרישום. המסך שייפתח הוא מסך רישום כללי, של כל האירועים שהאוסטרלים מארגנים מחוץ לגבולות אוסטרליה, הן ב-2017 והן ב-2018. מצאו את אירוע באר שבע והיכנסו להרשמה שם. המסמך כולל למעלה מעשרים שאלות, לא כולן רלוונטיות לגבינו. המסמך מתייחס לאירוע המרכזי בבית הקברות, אולם יש גם מקום לסימון השתתפות בטקס הניו-זילנדי בתל שבע ו/או באירוע בפארק החייל האוסטרלי.

לאחר שתשלחו את טופס הרישום, אתם צפויים לקבל בתוך דקות ספורות מייל מהכתובת הבאה: noreply@ticketek.com.au ובו אישור הרישום. באישור מופיעים שני מספרי אישור שונים (למרות השימוש באותיות ID, אין הכוונה למס' תעודת הזהות שלכם, אלא לזהות הרישום שלכם במערכת שלהם). שמרו מספר זה להמשך – אתם צפויים לקבל הזמנה במייל או בדואר מספר שבועות לפני האירוע. חובה להציג את ההזמנה בכניסה לאירוע!

הסתבכתם? נסו שוב לאט, לפי ההסבר. אם יש בעיה – התקשרו לערן תירוש ובקשו עזרה וחילוץ

erantearosh@walla.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *